0

Košík

Chcete svoj byt premeniť na miesto plné harmonickej atmosféry? Obklopte sa vecami, ktoré máte radi a uvidíte, ako sa váš byt razom stanom miestom, z ktorého sa vám bude len ťažko odchádzať. Poradíme vám, aké dekorácie do bytu si zaobstarať, aby ste sa v ňom cítili ako doma.

Bytové dekorácie na stenu

Vzorované tapety, moderné obrazy, dizajnové hodiny a ďalšie bytové dekorácie na stenu sa spoľahlivo postarajú o premenu vášho bytu. Celá premena je pritom otázka len pár chvíľ, ale radosť z osobité a štýlové výzdoby potrvá mnohonásobne dlhšie. Poďme sa pozrieť na to, aké bytové dekorácie zavesiť na stenu obývacej izby alebo spálne.

Dekorácie do obývacej izby

Obývačka býva stredobodom celého bytu, v ktorom rodina trávi spoločný čas. Spríjemnite si ho tým, že si zaobstaráte moderné dekorácie do obývačky, ako sú tapety a obrazy s vašimi obľúbenými vzormi a motívmi. Ako vybrať tie správne tapety do obývačky sa dočítate v našom nedávnom článku, pripomeňme si ale, že menšia miestnosť opticky rozšírite použitím svetlých tapiet s jemným vzorom, zatiaľ čo rozľahlý izbu zútulníte tmavšími tapetami, u ktorých sa nemusíte báť ani výrazných motívov. Na stene obývacej izby sa krásne vynímajú aj tapety s imitáciou dreva, betónu alebo kameňa, ktoré do celej miestnosti vnesú dotyk prírody.

Dekorácie do kuchyne

Aj na kuchynskej stene sa nájde vhodné miesto, ktoré môžete ozvláštniť dekoratívnym prvkom. Napríklad vinylové tapety za kuchynskú linku plní nielen estetickú, ale aj praktickú úlohu, pretože sú ľahko umývateľné a odolné voči vlhku. Na stene sa tiež vynímajú vintage dekorácie v podobe drevených alebo plechových ceduľou s motívmi kávy alebo vína.

Dekorácie do spálne

Spálňa by mala byť predovšetkým miestom odpočinku, preto ju zbytočne nezahlcujte výzdobou a doplnky. Decentná dekorácia na stenu v podobe obrazov s romantickým motívom alebo vlastných zarámovaných fotografií vám s najväčšou pravdepodobnosťou bohato postačí. Nechajte si vytlačiť svoje obľúbené momentky alebo fotky zachytávajúce dôležité okamihy vášho života, zarámujte si ich a umiestnite nad čelo postele.

Dekorácie do detskej izby

Jednou z miestností, ktorou je radosť skrášľovať a zhotovovať do nej doplnky, je detská izba. Dekorácia do izby vašich ratolestí pre istotu vyberajte spoločne s nimi, nech máte istotu, že sa im výzdoba bude páčiť. V izbe tých najmenších detí sa budú vynímať farebné detské obrázky alebo hravé 3D tapety, ktoré premenia steny v optický klam. Zabaviť svoje deti môžete aj tým, že im zaobstaráte farebné samolepky, ktorými si budú môcť samy polepiť stene svojej izbičky.

K tomu, aby ste sa vo svojom byte cítili príjemne, mnohokrát stačí zaobstarať a vhodne umiestniť len pár originálnych doplnkov a dekorácií. Originálne obrazy, tapety alebo nevšedný nástenné hodiny počas chvíle premení celý interiér a vytvorí priestor, v ktorom bude radosť žiť.

 

Nič viac nezútulní váš interiér, ako dekorácia, ktorá bude súčasne darom od Vašich najbližších a najmilších. Pri láskavých tabuľkách viete, že pri pohľade Vás určite zahreje pri srdci. Veríme, že si vyberiete z našej ponuky, kde je mnoho takýchto milých dekorácií, kde sa stane domov domovom, presne vtedy keď si na stenu zavesíte niečo darované a hlavne od srdca.