Drevené tabuľky na stenu

Drevená tabuľka na stenu, tabuľka s nápisom, vyjadrí vašu náklonnosť a vďaku.
S týmito darčekovými tabuľkami darujete kúsok seba.

drevena tabulka s napisom

Drevené tabuľky na stenu, drevené tabuľky na dvere

Drevené tabuľky na stenu

Je mnoho spôsobov ako svojím najbližším vyjadriť, ako veľmi sú pre vás dôležití a čo všetko pre vás znamenajú. Takéto vyjadrenia patria k tým krásnym chvíľam v našich životoch, ktoré si určite chceme dlho pamätať a uchovať v srdci. Napokon práve spomienka na tieto vzácne momenty plné úprimnej lásky vyčaria úsmev alebo pohladia dušu v tých ťažších dňoch, ktoré sú pre život tak bežné. Drevené tabuľky na stenu.

Drevené tabuľky s nápisom

vám pomôžu vyjadriť vašu náklonnosť, lásku alebo vďaku tým, na ktorých vám záleží. Umiestnenie tabuľky na dverách ju zároveň dostane do zorného poľa a tak budete mať jej slová vždy na očiach 🙂 Zároveň zveľadia príbytok majiteľa a vždy keď sa na láskavú tabuľku pozrie, pripomeniete sa mu a slová, ktoré ste mu takto darovali mu prinesú ten krásny pocit ako v deň darovania.

Drevená tabuľka

Osobný darček pre muža

Drevená tabuľka

Zaujímavý darček pre ženu

Drevená tabuľka
Darček na Valentína

Drevená tabuľka
Darček pre tatina

Drevená tabuľka
Darček pre mamičku

doprava drevene tabulky

Rýchle doručenie drevenej tabuľky

Grafický návrh drevenej tabuľky zhotovíme o 24 hodín, následná tlač a expedícia je do 3 pracovných dní.

drevene tabulky dodanie

Kvalitné vyhotovenie
drevenej tabuľky

Drevená tabuľka je tvorená 4mm preglejkou, na ktorej je nalepený kvalitný papier s tlačenou grafikou. Na vrchu tabuľky sú dve dierky, cez ktoré sa prevlečie špagát na zavesenie.
Formáty drevených tabuliek sú buď A4 alebo A3.

darcek drevene tabulky

Tabuľka s venovaním
Originálny darček

Nikdy nepotešíte vašich milovaných viac, ako keď im darujete kúsok seba. Darčekové tabuľky vieme personalizovať presne na mieru, doplniť vlastný text, meno príjemcu, váš podpis, fotku.

Drevená tabuľka na stenu

Originálny darček pre vašich blízkych

Drevená tabuľka s nápisom  a venovaním

drevena tabulka s napisom
drevene tabulky s citatom

Drevené tabuľky s citátmi ako darček

| Nezaradené | No Comments
Najkrajší darček pre Váš domov, sú tabuľky s citátom Neviete ako potešiť svojich najbližších? Drevené tabuľky s citátmi možno budú tou pravou voľbou na originálny darček. Drevené tabuľky s citátmi ako…
drevena tabulka

Darčekové tabuľky, drevené tabuľky

| Nezaradené | No Comments
Čo raz viac z nás si obľubuje a uprednostňuje udržateľný životný štýl a taktiež, výber ekologických dekorácií do svojich domovov.  Ako jedna z najlepších volieb do interiéru sa stáva nástenná výzdoba, ktorá predstavuje drevené…
drevena tabulka na dvere

Dekorácie do bytu, ktoré ho spoľahlivo zútulnia

| Nezaradené | No Comments
Chcete svoj byt premeniť na miesto plné harmonickej atmosféry? Obklopte sa vecami, ktoré máte radi a uvidíte, ako sa váš byt razom stanom miestom, z ktorého sa vám bude len…

Domov je tam, kde sú drevené tabuľky

Čo raz viac z nás si obľubuje a uprednostňuje udržateľný životný štýl a taktiež, výber ekologických dekorácií do svojich domovov.  Ako jedna z najlepších volieb do interiéru sa stáva nástenná výzdoba, ktorá predstavuje drevené tabuľky na stenu, väčšinou s textom. Ľudia si tieto drevené tabuľky radi vešajú na stenu svojich príbytkov alebo aj na vonkajšiu časť svojich vchodových dverí, kde volia nápis rodinný, vtipný a trefný alebo vlastný text, ktorý je pre rodinu žijúcu v dome trefný a v niečom ich spája.

Drevené tabuľky s nápisom sú vhodné pre každého z vašich blízkych ako darček. Na našej stránke nájdete drevené tabuľky pre vašu mamičku, babičku, sestričku, bračeka ale aj pre vášho otecka a dedka. 😊 Ako sme povedali, pre každého. Taktiež aj pre kamarátku alebo kamaráta.

Ponúkame vám rýchle doručenie do 3 pracovných dní a pred tým vám bez problémov zhotovíme grafický dizajn do 24 hodín zdarma.  Drevená tabuľka je tvorená 4mm preglejkou, na ktorej je nalepený kvalitný papier s tlačenou grafikou. Na vrchu drevenej tabuľky sú dve dierky, cez ktoré sa prevlečie špagát na prevesenie. Formáty drevených tabuliek sú A4 alebo A3.

Drevené tabuľky vieme personalizovať, tak aby boli obe strany spokojné. Drevené tabuľky s vaším vlastný textom, venovaním alebo menom, nie je pre nás žiaden problém.

Drevená tabuľka na dvere

Drevené tabuľky s vlastným textom, s nápisom

sú vhodné pre každého z vašich blízkych ako darček. Na našej stránke nájdete drevené tabuľky pre vašu mamičku, babičku, sestričku, bračeka ale aj pre vášho otecka a dedka. 😊 Ako sme povedali, pre každého. Taktiež aj pre kamarátku alebo kamaráta.

Ponúkame vám rýchle doručenie do 3 pracovných dní a pred tým vám bez problémov zhotovíme grafický dizajn do 24 hodín zdarma. Tabuľka je tvorená 4mm preglejkou, na ktorej je nalepený kvalitný papier s tlačenou grafikou. Na vrchu tabuľky sú dve dierky, cez ktoré sa prevlečie špagát na prevesenie. Formáty drevených tabuliek sú A4 alebo A3.

Drevené tabuľky

vieme personalizovať, tak aby boli obe strany spokojné.

Drevené tabuľky s venovaním

t.j. s vaším vlastný textom, venovaním alebo menom, nie je pre nás žiaden problém.

Okrem ekologickej vlastnosti, drevené tabuľky s nápisom predstavujú štýl, pretože sú vhodné do každej miestnosti domu alebo bytu, pretože sa vyznačuje trefným textom, alebo citátom pre každého obyvateľa vášho útulného príbytku, ďalšie plus drevených tabuliek s citátom je, že budú trendom ešte mnoho ďalších rokov.

Drevená tabuľka s nápisom

Svoj domov si teda môžete zariadiť jednoducho a štýlovo zároveň aj s takýmito tabuľkami s nápisom. Stačí sa pozrieť na Ďalšie drevené tabuľky na stenu kde si určite každý z vás príde na svoje. Ak by sa tak aj nestalo, v ponuke tu je aj možnosť, vyrobenia drevenej tabuľky s vaším vlastným textom, či citátom.
Výnimočné luxusné pohľadnice k narodeninám.

Drevené tabuľky k narodeninám

Neviete ako potešiť svojich najbližších? Prečo obdarovať svojho blízkeho drevenou tabuľkou s citátom alebo vlastným textom? Čo raz viac z nás si obľubuje a uprednostňuje udržateľný životný štýl a taktiež, výber ekologických dekorácií do svojich domovov.  Ako jedna z najlepších volieb do interiéru sa stáva nástenná výzdoba, ktorá predstavuje drevené tabuľky, väčšinou s textom. Ľudia si tieto drevené tabuľky radi vešajú na stenu svojich príbytkov alebo aj na vonkajšiu časť svojich vchodových dverí, kde volia nápis rodinný, vtipný a trefný alebo vlastný text, ktorý je pre rodinu žijúcu v dome trefný a v niečom ich spája.

drevena tabulka na stenu darcekova tabulka drevena tabulka s napisom
darcekova drevena tabulka drevena tabulka darcekova tabulka